Konkursā var pieteikties vai tikt pieteikts ikviens Latvijas iedzīvotājs, kas ikdienā nebaidās runāt par vides un klimata aktualitātēm, motivē sabiedrību līdzdarboties, publiski aizstāv vides intereses, tādā veidā sniedzot ieguldījumu dabas aizsardzībā un vides problēmu risināšanā.
Pieteikšanās ir izsludināta divās nominācijās:
Klimata vēstnieks: balss savā apkaimē – var pieteikties vai tikt pieteikts ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš publiski runā par klimata un vides jautājumiem, iesaistot līdzcilvēkus savā apkaimē, pašvaldībā, darbavietā vai citviet.
Klimata vēstnieks: balss sabiedrībā – var pieteikties vai tikt pieteikts ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš publiski runā un aicina līdzdarboties klimata un vides jautājumu risināšanā, iesaistot sabiedrību valsts vai starptautiskā līmenī.
Pasaules Dabas Fonda Klimata programmas vadītāja Katrīna Madara Stadgale: “Mūsu vidū ir cilvēki, kuri savā ikdienā runā par vides un klimata jautājumiem, apzinoties, cik to risināšana šodien ir nozīmīga mūsu nākotnei. Šogad mēs vēlamies atrast un izcelt šīs balsis un pateikties par to, ka tās nepagurstoši atgādina, cik svarīga ir ikviena līdzdalība un iesaiste, lai kopā veidotu drošāku, stabilāku un ilgtspējīgāku nākotni mums visiem.“
Pieteikties klimata vēstnieka konkursam var līdz 2024. gada 6. martam (ieskaitot) vietnē>>
Katras nominācijas uzvarētājs iegūs dāvanu karti 500 eiro vērtībā aktīvās atpūtas inventāra veikalā Ceļotājs. Konkursa uzvarētāji tiks godināti Zemes stundai veltītā pasākumā 23. martā.
Saite uz konkursa nolikumu pieejama pieteikuma anketā.
Plašākai informācijai: Katrīna Madara Stadgale, Klimata programmas vadītāja, kstadgale@pdf.lv, mob.: 20417706.
Par Pasaules Dabas Fondu
Pasaules Dabas Fonds ir Latvijā reģistrēta sabiedriskā labuma organizācija, World Wide Fund for Nature (WWF) asociētais partneris, kas Latvijā darbojas kopš 1991. gada. Pasaules Dabas Fonda misija ir veidot nākotni, kurā cilvēki un daba dzīvo harmonijā. Organizācijas mērķis ir dabas aizsardzība, lai saglabātu ģenētisko, sugu un ekosistēmu daudzveidību, nodrošinātu atjaunojamo dabas resursu nenoplicinošu izmantošanu tagad un nākotnē, palīdzētu samazināt piesārņojumu, dabas resursu un enerģijas izšķērdīgu patēriņu.